Kadra Sekcji

JAROSŁAW BŁAŻEK  

  • instruktor pływania,
  • Międzynarodowy Sędzia Ratownictwa klasy III,
  • wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Polski w pływaniu, pięcioboju nowoczesnym oraz w pływaniu w płetwach,
  • organizator wypoczynku dzieci i młodzieży – współtwórca projektu Otylia Swim Camp – obozy z Mistrzynią Olimpijską Otylią Jędrzejczak,
  • Project Manager w Fundacji Otylii Jędrzejczak – Ogólnopolska Olimpiada Pływacka i Puchar Otylii Jędrzejczak,
  • szkoleniowiec w klubach UKS „Ósemka” Starogard Gdański (2007 – 2011), KS AZS-AWFiS Gdańsk (2015 – 2016),
  • prezes i szkoleniowiec w klubie MKP Gdańsk (2013 do dziś).

Najważniejsze osiągnięcia szkoleniowe:

  • udział Katarzyny Baranowskiej w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016)
  • udział Diany Sokołowskiej w Mistrzostwach Europy Seniorów w Londynie (2016)
  • finalista Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu w płetwach – Miskolc 2011 – Patryk Laser
  • medaliści Mistrzostw Polski w pływaniu: Katarzyna Baranowska, Diana Sokołowska, Wiktoria Wysocka, Karol Gil, Aleksander Weis, Patryk Laser
  • medaliści Mistrzostw Polski w pięcioboju nowoczesnym: Daria Glanert, Victoria Wysocka, Patryk Laser,
  • medaliści Mistrzostw Polski w pływaniu w płetwach: Patryk Laser, Paweł Frączek, Jędrzej Szwaracki, Mateusz Szczepankiewicz
  • finaliści Mistrzostw Polski: Anna Janczewska, Karol Olender, Paweł Frączek, Monika Gołaszewska, Mateusz Małecki, Daria Glenert, Katarzyna Belczewska, Dawid Paluszkiewicz, Radosław Gockowiak, Szymon Hoang Van, Wojciech Brzeziński

Zainteresowania: podróże i rower

 

JOANNA BARTOSIEWICZ

  • absolwentka AWFiS Gdańsk,
  • instruktor pływania
  • ratownik WOPR
  • od 6 roku życia związana z klubem AZS AWFiS GDAŃSK,
  • największe sukcesy osiągnęła pod okiem trener Reginy Ziółkowskiej,
  • wielokrotna Mistrzyni Polski na wszystkich dystansach stylu klasycznego i zmiennego,
  • wielokrotna Rekordzistka Polski na ww dystansach,
  • członek ścisłej Kadry Narodowej na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980r.,
  • po zakończeniu kariery pływackiej wyczynowo zajęła się płetwonurkowaniem w GKS WYBRZEŻE GDAŃSK z równie dużymi sukcesami,
  • od wielu lat startuje w zawodach w kategorii MASTERS z licznymi sukcesami na koncie: zdobywa liczne tytuły MISTRZYNI i REKORDZISTKI POLSKI na dystansach stylu klasycznego, motylkowego, dowolnego i zmiennego,
  • próbuje swoich sił w pływaniu w wodach otwartych,
  • wygrywa takie imprezy jak: MARATON BCT GDYNIA (4 KM ), wpław przez Kiekrz, Dookoła Molo w Sopocie czy Mistrzostwa Lęborka na jeziorze Lubowidz,
  • w 2016r. wystartowała w sztafecie triathlonowej w Gdyni na zawodach HERBALIFE wz cyklu IronMan.

Zainteresowania: woda, woda, woda; triathlon…

 

MICHAŁ RZĄSA

  • absolwent AWFiS w Gdańsku,
  • mgr wychowania fizycznego
  • trener II klasy pływania
  • trener UKS dwójka Morena Gdańsk na poziomie klas podstawowych
  • trener współpracujący  z Kadrą Wojewódzką Młodzików,
  • finalista Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii Juniorów i Seniorów
    • ratownik WOPR
    • sternik motorowodny

Zainteresowania: triathlon

 

MAGDALENA KLUBA

 

  • instruktor pływania
  • instruktor AQUA BABY,
  • ratownik wopr,
  • absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Ekonomiczny,

Zainteresowania: triathlon, snowboard, podróże, języki obce

Komentowanie jest wyłączone